23.05.2018.
Zakres usług PDF Drukuj Email

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, mający na celu usunięcie każdej usterki sprzętowej i programowej posiadanego przez Państwa urządzenia. Zapewniamy bardzo wysoką jakość naszych usług oraz precyzję ich wykonania.

Na każde Państwa zgłoszenie reagujemy natychmiast i dążymy do jak najszybszej jego realizacji. Usuwamy nie tylko sama usterkę, ale również analizujemy jej przyczynę i staramy się ją wyeliminować. Po każdej naprawia wykonujemy szczegółowe testy wydajnościowe zarówno naprawionego, jak również i nowego podzespołu oraz pozostałych elementów.

Cena diagnozy oraz wyceny kosztów naprawy notebooka to kwota 40zł brutto.
Na wszystkie naprawy udzielamy pisemnej gwarancji na okres od 1 do 3 miesięcy, natomiast na usługę regeneracji baterii na 12 miesięcy.

Zapewniamy takie usługi jak:
  • - naprawa notebooków wszystkich marek,
  • - naprawa wszystkich monitorów LCD,
  • - odzyskiwanie danych z dysków twardych i nośników,
  • - regeneracja baterii do notebooków.

Jest to zakres usług bardzo ogólny. W wielu przypadkach oprócz zleconej naprawy, wykonujemy również szereg usług na życzenie klienta, takich jak: instalacja aplikacji, pomoc w obsłudze wielu programów, konfiguracja ustawień systemowych, ustawienia parametrów poczty e-mail i wielu innych.

Prowadzimy również informatyczną obsługę firm zapewniając stały nadzór i opiekę nad posiadanym sprzętem komputerowych. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki sprzętu pogwarancyjnego jak również będącego na gwarancji.

Po wykonaniu diagnozy oraz wyceny, informujemy o kosztach naprawy oraz terminie jej wykonania. Po zakończeniu naprawy wystawiamy fakturę VAT, oraz pisemną kartę gwarancyjną na wymienione lub dodatkowo zamontowane podzespoły.

Naszą główną specjalnością jest serwis notebooków, gdyż posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający naprawę każdej usterki. Dokonujemy wymiany oraz naprawy poszczególnych podzespołów takich jak: matryce LCD, inwerterów, wentylatorów, gniazd zasilania, portów USB itp.

Oferujemy również profesjonalną usługę regeneracji baterii. Dokonujemy wymiany pakietów ogniw na najmocniejsze aktualnie na rynku (Samsung 2200, 2600, 3000 lub 3400), a tym samym zwiększamy pojemność baterii w stosunku do oryginału. Nowoczesna technologia umożliwia wymianę ogniw, bez pozostawienia śladów otwierania obudowy baterii. Natomiast 12 miesięczny okres gwarancji - potwierdza jakość naszej usługi. Posiadamy także potężne zaplecze części zamiennych, zarówno nowych jak i używanych.

Naszą drugą specjalnością jest odzyskiwanie danych z dysków twardych zarówno 3,5" jak i 2,5", oraz kart pamięci. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz dostęp do kabin laminarnych i wielu tysięcy elektronik zewnętrznych.

Nasza firma zajmuję się również naprawą elementów obudowy w notebooka uszkodzonych mechanicznie. Najbardziej narażona na uszkodzenia jest pokrywa matrycy w okolicy zawiasów. Dokonujemy profesjonalnego klejenia oraz zabezpieczenia uszkodzonego miejsca. Regenerujemy lub wymieniamy także same zawiasy matrycy uszkodzone mechanicznie np. pęknięte.

Twój sprzęt przestał działać?
Zadzwoń: +48 513-322-708 lub wyślij e-mail: serwis@hardsystem.pl
 
zakres-uslug.jpg
Menu główne
START
O FIRMIE
USŁUGI
:: Naprawa notebooków
:: Naprawa monitorów
:: Odzyskiwanie danych
:: Regeneracja baterii
OPISY NAPRAW
OBSŁUGA FIRM
CENNIK
GWARANCJA
FORMULARZE
WYSYŁKA
KONTAKT
Punkt przyjęcia
Aktualny czas
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
© 2006-2017 ..:: HARD SYSTEM ::..
Naprawa notebooków | Naprawa monitorów LCD | Regeneracja baterii do notebooków | Odzyskiwanie danych

administrator: Adam Kałwiński