23.05.2018.
O firmie PDF Drukuj Email

Firma HARD SYSTEM rozpoczęła swą działalność dnia 1 września 2006 roku, z myślą o stworzeniu serwisu, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ NOTEBOOKA.

Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług.

Dążymy do kompleksowej obsługi serwisowej klientów indywidualnych, jak również firm, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw produkcyjnych i instytucji publicznych. Zapewniamy doskonałą diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy. Gwarantujemy bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz e-mail z naszym serwisem, połączony z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Jako jedna z nielicznych firm w kraju wykonujemy profesjonalne naprawy płyt głównych w notebookach, związaną także z wymianą układów SMD i BGA.

Naprawiamy wszystkie usterki występujące w notebookach (brak podświetlania matrycy, notebook został zalany, nie uruchamia się, problemy z wyświetlaniem obrazu, przegrzewa się, wyłącza po pewnym czasie, po włączeniu brak obrazu itp.). Wykonujemy m. in.: napraw kontrolera klawiatury, układu ładowania baterii, układu zasilania czy układu wizji, napraw połączeń układów graficznych i mostków BGA. Naprawa polega wówczas na wymianie wadliwych elementów podzespołu - pozwalając znacznie ograniczyć całkowite koszty naprawy. Wykonujemy również naprawy związane z wymianą modułową podstawowych elementów takich jak np. klawiatury, dyski twarde, kości pamięci, procesory, napędy optyczne itp.
Dokonujemy wymian uszkodzonych matryc - posiadamy bowiem bardzo dobre zaplecze matryc, zarówno nowych objętych przeważnie 12 miesięczną gwarancją
oraz używanych objętych 3 miesięczną gwarancją
,
z powierzchnią matową jak i błyszczącą.

Od początku istnienia firmy utworzono dział naprawy monitorów LCD. Po określeniu rodzaju usterki informujemy klienta o kosztach części potrzebnych do naprawy oraz kosztach robocizny. Dopiero a po ich zatwierdzeniu dokonujemy naprawy. Wymianę uszkodzonej części możemy zaproponować nową lub używaną w zależności od dostępności. Następnie wykonujemy specjalistyczne testy kontrolne. Nasze doświadczenie powoduje iż jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę sprzętową oraz programową.
Na naprawy elektroniki w monitorach LCD udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

Już w drugim miesiącu istnienia firmy rozszerzono zakres działalności o usługę regeneracji baterii do notebooków.. Regeneracja ta polega na wymianie wszystkich starych, niesprawnych ogniw na fabrycznie nowe o większej pojemności jak i żywotności oraz zaprogramowaniu układu elektroniki. Wymieniamy ogniwa na sprawdzone już przez nas, niezwykle wysokiej jakości, markowe ogniwa SAMSUNG o zwiększonej pojemności 2200, 2600, 3000 oraz 3400.
Na tą usługę udzielamy pisemnej gwarancji na okres aż 12 miesięcy.

Powstał także dział naprawy uszkodzonych mechanicznie zawiasów matrycy w notebook-ach oraz pęknięć pokrywy matrycy. W przypadku uszkodzenia zawiasu konieczna jest jego wymiana na nowy oraz ustawienie samohamowności. Natomiast w przypadku pęknięć, przeważnie pokryw matrycy, dokonujemy funkcjonalnego klejenia, połączonego z zabezpieczeniem miejsca jego powstania.

Zadowolenie naszych klientów, których grono powiększa się każdego miesiąca, sprawia iż zyskujemy coraz większą popularność i uznanie. Wzrasta także ilość obsługiwanych przez nas firm oraz instytucji. Wasze zadowolenie jest bowiem naszym sukcesem.

Oczekujemy na wszelkie Państwa uwagi i sugestie.
Zadzwoń: +48 513-322-708 lub wyślij e-mail: biuro@hardsystem.pl
 
zakres-uslug.jpg
Menu główne
START
O FIRMIE
USŁUGI
:: Naprawa notebooków
:: Naprawa monitorów
:: Odzyskiwanie danych
:: Regeneracja baterii
OPISY NAPRAW
OBSŁUGA FIRM
CENNIK
GWARANCJA
FORMULARZE
WYSYŁKA
KONTAKT
Punkt przyjęcia
Aktualny czas
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
© 2006-2017 ..:: HARD SYSTEM ::..
Naprawa notebooków | Naprawa monitorów LCD | Regeneracja baterii do notebooków | Odzyskiwanie danych

administrator: Adam Kałwiński