23.10.2016.
O firmie PDF Drukuj Email

Firma HARD SYSTEM rozpoczęła swą działalność dnia 1 września 2006 roku, z myślą o stworzeniu serwisu, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług.

Dążymy do kompleksowej obsługi serwisowej klientów indywidualnych, jak również firm, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw produkcyjnych i instytucji publicznych. Zapewniamy doskonałą diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy. Gwarantujemy bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz e-mail z naszym serwisem, połączony z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Jako jedna z nielicznych firm w kraju wykonujemy profesjonalne naprawy płyt głównych w notebook-ach, związaną także z wymianą układów SMD i BGA.

Naprawiamy wszystkie usterki występujące w notebook-ach (brak podświetlania matrycy, notebook został zalany, nie uruchamia się, problemy z wyświetlaniem obrazu, przegrzewa się, wyłącza po pewnym czasie, po włączeniu brak obrazu itp.). Wykonujemy m. in.: napraw kontrolera klawiatury, układu ładowania baterii, układu zasilania czy układu wizji, napraw połączeń układów graficznych i mostków BGA. Naprawa polega wówczas na wymianie wadliwych elementów podzespołu - pozwalając znacznie ograniczyć całkowite koszty naprawy. Wykonujemy również naprawy związane z wymianą modułową podstawowych elementów takich jak np. klawiatury, dyski twarde, kości pamięci, procesory, napędy optyczne itp.
Dokonujemy wymian uszkodzonych matryc - posiadamy bowiem bardzo dobre zaplecze matryc, zarówno nowych objętych przeważnie 12 miesięczną gwarancją oraz używanych objętych 1 miesięczną gwarancją, z powierzchnią matową jak i szklaną.

W przypadku napraw palmtop-ów dokonujemy takich usług, jak: wymiana całego wyświetlacza LCD lub tylko uszkodzonej warstwy dotykowej (digitizer), wymiana gniazda synchronizacji / ładowania oraz kart pamięci, naprawa lub wymiany płyt głównych. W ofercie posiadamy m. in. nowe wyświetlacze LCD, panele dotykowe, baterie, karty pamięci do każdego PDA czy też nawigacji GPS.

Od początku istnienia firmy utworzono dział naprawy komputerów PC oraz monitorów LCD. Dla wygody i ekspresowego usunięcia usterki zapewniamy dojazd po sprzęt do klienta na terenie miasta Krapkowice - koszt dojazdu to kwota 40zł brutto. Koszt obejmuje jedynie przetransportowanie uszkodzonego sprzętu elektronicznego do siedziby naszego serwisu. Po określeniu usterki informujemy klienta o kosztach naprawy, a po ich zatwierdzeniu dokonujemy naprawy lub wymianę uszkodzonej części na nową lub używaną, a następnie wykonujemy specjalistyczne testy kontrolne. Nasze doświadczenie powoduje iż jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę sprzętową oraz programową.

Już w drugim miesiącu istnienia firmy rozszerzono zakres działalności o usługę regeneracji baterii do notebook-ów na ogniwach Li-ion oraz Ni-MH.. Regeneracja ta polega na wymianie wszystkich starych, niesprawnych ogniw na fabrycznie nowe o większej pojemności jak i żywotności oraz zaprogramowaniu układu elektroniki. Wymieniamy ogniwa na sprawdzone już przez nas, niezwykle wysokiej jakości, markowe ogniwa SAMSUNG o zwiększonej pojemności 2200, 2600, 3000 oraz 3400. Na tą usługę udzielamy pisemnej gwarancji na okres aż 12 miesięcy.

Powstał także dział naprawy uszkodzonych mechanicznie zawiasów matrycy w notebook-ach oraz pęknięć pokrywy matrycy. W przypadku uszkodzenia zawiasu konieczna jest jego wymiana na nowy oraz ustawienie samohamowności. Natomiast w przypadku pęknięć, przeważnie pokryw matrycy, dokonujemy funkcjonalnego klejenia, połączonego z zabezpieczeniem miejsca jego powstania.

Zadowolenie naszych klientów, których grono powiększa się każdego miesiąca, sprawia iż zyskujemy coraz większą popularność i uznanie. Wzrasta także ilość obsługiwanych przez nas firm oraz instytucji. Wasze zadowolenie jest bowiem naszym sukcesem.

Oczekujemy na wszelkie Państwa uwagi i sugestie.
Zadzwoń: +48 513-322-708 lub wyślij e-mail: biuro@hardsystem.pl
 
zakres-uslug.jpg
Menu główne
START
O FIRMIE
USŁUGI
:: Naprawa notebook-ów
:: Naprawa monitorów
:: Naprawa komputerów
:: Naprawa palmtop-ów
:: Odzyskiwanie danych
:: Regeneracja baterii
OBSŁUGA FIRM
FORMULARZE
GWARANCJA
WYSYŁKA
KONTAKT
Punkt przyjęcia
Aktualny czas
Gościmy
© 2006-2016 ..:: HARD SYSTEM ::..
Serwis notebooków | Regeneracja baterii do notebooków | Serwis monitorów LCD | Odzyskiwanie danych

administrator: Adam Kałwiński