Site Loader

Bridgertonowie” stali się hitem (https://www.taniaksiazka.pl/seria/bridgertonowie). Rodzeństwo, które wychowywała samotna matka, musiało zmierzyć się ze sztywnymi konwenansami, chociaż nie było im łatwo. W końcu przynależność do lordowskiej rodziny wiąże się z pewnymi zobowiązaniami, o czym doskonale przekonało się całe rodzeństwo. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie o kim jest mowa, to znaczy, że nie miał jeszcze do czynienia z książkami Julii Quinn. Dziewięć niezwykłych książek, które pozwalają na poznanie naprawdę wspaniałych bohaterów. Czas wejść do świata Bridgertonów.

“Magia pocałunku”

Siódmy tom, który opowiada o losach rodziny Bridgertonów. A dokładnie o Hiacyncie. Najmłodsza z całego rodu, zawsze miała dużo do powiedzenia. Wszyscy doskonale zdawali sobie z tego sprawę. Dziewczyna nigdy nie miała przyjemności poznać swojego ojca, ponieważ urodziła się po jego śmierci. Teraz Hiacynta jest już pewną siebie młodą damą, która na dodatek bardzo lubi czytać książki. Chyba m.in. dzięki temu tak doskonale zna język włoski. Dziewczyna przyjaźni się z Lady D. i to właśnie z nią co wtorek czyta książki. Gareth St. Clair doskonale wie, że jego babcia bardzo często przebywa w towarzystwie panny Bridgerton. Tylko, że gość jej babci nieco go denerwuje swoją szczerością, dlatego mężczyzna jej unika. Los chce, aby Gareth był zmuszony poprosić Hiacyntę o pomoc. Tylko dlatego, że dziewczyna tak perfekcyjnie zna włoski. Dziewczyna ma pomóc przetłumaczyć mu pamiętnik, który zawiera w sobie tajemnicę. Czy wspólna praca nad pamiętnikiem pomoże obojgu rozwikłać tajemnicę…do swoich serc?

“Ślubny skandal”

Gregory Bridgerton to kolejna wspaniała partia, która cieszy się sporym powodzeniem wśród panien na wydaniu. Tylko, że ten młody mężczyzna wierzy w miłość. Tylko dzięki niej można być szczęśliwym i radosnym. Sam Gregory jest zakochany. Wszystko byłoby może w najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że owa wybranka kocha już innego. Mężczyzna bardzo cierpi z tego powodu. Przyjaciółka owej wybranki uznaje, że musi pomóc Bridgertonowi. Chce pomóc mu rozkochać dziewczynę. Wszystko układa się do pewnego momentu. Przyjaciółka w końcu orientuje się, że i ona sama zakochuje się w młodym mężczyźnie, który to za każdym razem robi na niej coraz lepsze wrażenie. Czy wygra lojalność wobec przyjaciółki, wobec umowy z Bridgertonem, czy też kobieta będzie chciała walczyć o swoją miłość? Jeżeli ktoś chce poznać odpowiedź na to pytanie, to koniecznie powinien wziąć do ręki tom ósmy. Wielkie emocje gwarantowane.

 

Post Author: Lila